הנך מחובר/ת כ: Guest | אינטרלקט - אקדמיה

היי.. שאלה לגבי רמת התרגולים למבחן אמיר

משתמשים הצופים בנושא זה: אין צופים
  גרסה להדפסה
עמוד: [1]
שם משתמש
הודעה << נושא ישן   נושא אחרון >>
היי.. שאלה לגבי רמת התרגולים למבחן אמיר - 1/8/2007 12:02:12 AM   

Guest
היי למנהלי הפורום
עוד חודש אני עושה את מבחן אמיר"ם ולכן אני בשלב התרגולים.
יש לי שאלה שדי מציקה לי..
כרגע אני בחלק של "ניסוח מחדש" , שהוא לשמחתי חלק שאני דווקא די חזקה בו, בתחילת התרגולים רוב התשובות שלי היו נכונות ולקחו לי לרוב פחות מ7 דקות. ולאט לאט ( כרגע אני בתרגול 10 11 ) יש לי טעות או שתיים.. לפעמים יותר.
איך אני יודעת בעצם מה דרגת הקושי של השאלות?? האם הקושי של השאלות עולה מתרגול לתרגול? כי אני לא יכולה להעריך את עצמי או את הרמה שלי לפי השאלות כי אין לי מושג.. האם הרמה של השאלות בתרגול היא שוות ערך לשאלות שנותנים במבחן או מתחת או מעל ??
ועוד משו שמציק לי ואשמח לעזרה..
בפרק הראשון של השלמת המשפטים יש לי קצת בעייה. יש לי אוצר מילים די רחב באנגלית אבל אני רואה שאת מה שאני יודעת, או מכירה, או שמעתי פעם אני מצליחה לעשות, או אפיילו לנחש לפי הטקסט. ומה שאני לא מכירה בכלל, אני ממש ממש לא מצליחה. האם יש איזה מידע שאני צריכה לדעת כדי שיוכל לעזור לי בהתמודדות עם שאלות עם מילה שאני בכלל לא יודעת? אני גם קוראת ספרים. האם יש דרך אחרת ?? זה קצת מתסכל אותי..
מקווה שהבנתם אותי
המון תודה!!
יפית
  Post #: 1
תגובה ל: היי.. שאלה לגבי רמת התרגולים למבחן אמיר - 2/8/2007 10:42:06 AM   

מירית

מצטרף: 12/12/2005
סטאטוס: מנותק
הי,

ראשית אני רוצה להרגיע שבדרך כלל, כחודש לפני הבחינה, יש נפילת מתח מסויימת שמתבטאת גם בציונים. זה נורמלי לחלוטין, זה יעלה בחזרה, וזה עוזר בתימרוץ ללימודים במהלך החודש שלפני הבחינה.

התרגולים באתר אכן מסודרים בסדר עולה מבחינת רמת קושי, כמו בכל תוכנית לימודים. לכן, טבעי שתרגישי קושי מסויים ככל שאת מתקדמת. אנחנו משתדלים להיות תואמים כמה שאפשר לרמת הקושי שמציגה הבחינה, אך גם זו לא תמיד עקבית.

כדי להתרשם בעצמך מהרמה של בחינת אמי"ר, אני מציעה לך להיכנס לאתר של המרכז הארצי www.nite.org.il , שם תוכלי למצוא מספר בחינות אמי"ר לדוגמא.

לגבי אוצר המילים, אין כ"כ מה לעשות, כמו שאמרת - זה עיניין של מזל אם אתה מכיר את המילה או לא. כמובן שאפשר לעזור למזל אם מרחיבים את אוצר המילים כמה שאפשר, ע"י למידה וקריאה.

בהצלחה!

(בתגובה ל Guest)
Post #: 2
תגובה ל: היי.. שאלה לגבי רמת התרגולים למבחן אמיר - 2/8/2007 7:17:29 PM   

yafits_23

מצטרף: 9/7/2007
סטאטוס: מנותק
היי מירית!
תודה רבה על התשובה.
ובהצלחה לכולם..(-:
יפית

(בתגובה ל מירית)