הנך מחובר/ת כ: Guest | אינטרלקט - אקדמיה

שינוי מנוי

משתמשים הצופים בנושא זה: אין צופים
  גרסה להדפסה
עמוד: [1]
שם משתמש
הודעה << נושא ישן   נושא אחרון >>
שינוי מנוי - 22/11/2006 12:43:23 PM   

Guest
לכבוד שרות לקוחות אינטלקת - אני שולחת פה כי לא שלח לי בתמיכה
שמי אנה פקלני אני בת עשרים ואחת ורכשתי אצלכם את המנוי לבגרויות תמורת עשרים ותשעה שח לחודש בתאריך השלישי בנובמבר השנה  תכננתי לשפר את הבגרויות כדי להתקבל לאוניברסיטת תל אביב לתואר ראשון בראיית חשבון לשפר בעיקר במתמטיקה אך התוכניות שלי קצת השתנו ולבסוף נרשמתי לאוניברסיטה הפתוחה ונכון לעכשיו אני לא צריכה לשפר או להשלים כלום מה שאומר שאין לי צורך בשימוש של אתר הבגרויות הייתי רוצה מאוד אם זה אפשרי שתלכו לקראתי ותמירו את המנוי של הבגרויות למנוי של מבחן אמיר כי זה מה שאני באמת צריכה וחבל שתהיה לי אפשרות להשתמש באתר שמציע לי גם שימוש לדברים שרלוונטים אלי עכשיו ואני לא אשתמש בהם שאלתי אותכם אתמול  אם יש אפשרות לבטל את מנוי הבגרויות נמסר לי כי לא ניתן הצטרפתי בתאריך השלי בנובמבר השנה מה שאומר שמקס שיכלתי להשתמש באתר זה חודש ימים ועלות חודש ימים היא עשרים ותשעה שח מה שמתיר לי עוד שלוש מאות ותשעה עשרה שח לשלם סתם ככה בלי שיהיה לי שימוש באתר בכלל השאלה שלי היא כזו האם ניתן להמיר את המנוי של הבגרויות למנוי של מבחני אמיר שהעלות שלו תשעים ותשעה שח לחודשיים מה שאומר למשך שישה חודשים מאתיים תשעים ושבעה שח ומה שמתיר לי עוד עשרים ושניים שח ואין לי בעיה שאני לא אקבל אותם חזרה אבל שתיהיה לי אפשרות של שימוש  במבחני אמיר
אני מקווה שתשכלו זאת כדי שהמשך השימוש שלי בשירותים שאתם מציאים יהיה מהנה ומועיל
תודה והמשך יום נעים
  Post #: 1
תגובה ל: שינוי מנוי - 22/11/2006 2:01:49 PM   

eldad

מצטרף: 12/12/2005
סטאטוס: מנותק
אנה שלום.
בקשתך הועברה לשרות הלקוחות והם יצרו איתך קשר בהקדם.

בברכה,
אלדד.

(בתגובה ל Guest)
Post #: 2
עמוד:   [1]
עמוד: [1]

הודעות חדשות אין הודעות חדשות
נושא חם עם הודעות חדשות נושא חם ללא הודעות חדשות
נעול עם הודעות חדשות נעול ללא הודעות חדשות
 התחל נושא חדש
 פרסם תגובה
 הוסף סקר חדש